Rize Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

2
300

Eğer sizde rize’de yaşıyorsanız ya da Rize’den kendinize evlilik gerçekleştirebileceğiniz bir bayan ya da erkek arkadaş arıyorsanız sitemizde bu aradığınız kişiye sahip olmanız oldukça kolay. Hepimiz belirli bir noktada hayatımızı birleştirebileceğimiz ve bizlere ömürlük bir arkadaş olabilecek kişileri ararız. Bunları da artık kolay bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

Seslihane sizlere arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Hayat arkadaşınızı, eşinizi bulma yolunda atacağınız ilk adım mı sesli hane sitesinde atmanızdan bizlerde mutluluk duyuyoruz. Bu devirde insanın kafa dengi birini bulması gerçekten çok zor bir şey. Çünkü insanlar sürekli olarak değişebiliyorlar. Ayrıca sürekli olarak yeni sevgili bulduklarından dolayı da herkesin özgüveni fazla artmış durumda.

Rize Ciddi Evlilik Sitesi

Eğer sizlerde ciddi bir ilişkiye hazırsanız kesinlikle sitemizde ciddi ilişki arayan ve sonunu evliliğe bağlamak isteyen bir çok kadın ile tanışma fırsatımız bulunuyor. Kadınlar artık yalnızlıktan bunalmış, yalnız yaşamaktan sıkılmış ve kendilerine bir hayat arkadaşı, dostu arıyorlar diyebiliriz.

Rize Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımı Bölgeler

  • Merkez
  • Çayeli
  • Ardeşen
  • Pazar
  • Fındıklı
  • Kalkandere
  • Güneysu
  • İyidere

Rize Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Rize’den sayfamıza gelen tüm bay ve bayanların evlilik ilanlarını sitemizin bu kısmında, Sitemize giren tüm kullanıcılar ile paylaşıyoruz. Ancak Rize ile alakalı olan tek sayfamız bu değildir. Ana sayfaya giderek arama kısmından bize yazarsanız diğer sonuçları da bulabilirsiniz.

♥️ ELİF

Merhaba ben 27 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bir kadınım. Rize de tek başıma yaşıyorum. Ailemin de maddi olarak durumu oldukça yerinde olduğundan dolayı bana hala destek oluyorlar. Şu anda ailemin bana almış olduğu evde oturuyorum. Hem çalışıyorum hem de birikim yapıyorum. Ben hayatı çok hızlı yaşamış bir kadınım.

Bu yüzden de artık durulma dönemime geldim. Bu duruma dönemimden sonra beni gerçekten iyi anlayan bir erkek ile hayatımı tam anlamıyla birleştirmek istiyorum. Maddi olarak pek bir şey ihtiyacımız olmayacağından dolayı bu konuda sıkıntı yapmaması gerekiyor. Yaşayacağımız evi zaten bize ait olduğundan dolayı kira gibi bir derdimiz olmayacak.

Onun dışında da benim zaten birikimim var. Zaten ben paraya oldum olası önem vermeyen bir kadınım. Benim tek derdim iyi kalpli, iyi anlaşabileceğimi, bana uyum sağlayabilecek bir erkek ile hayatımı birleştirmek.

♥️ BÜŞRA

32 yaşındayım. Hiç evlenmedim. Rize’de kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Ancak kız kardeşimde artık üniversite okumak için başka bir şehire gideceğinden dolayı ben gerçekten bu hayatta yalnız olduğumu farkına vardım. Bu farkındalık sonucunda da gerçekten evlilik gerçekleştirip bir kocamın olmasını istiyorum. Bu yüzden de bu siteye ilan veriyorum.

Koskoca bir evde tek başına olmak gerçekten insana kötü hissettirebiliyoruz. Ben de bu duyguyu yaşadığımdan dolayı aile kurmanın ne kadar önemli bir şey olduğunun farkına vardım diyebilirim. Yorumlarınız da kendinizden ayrıntılı bir şekilde bahsederseniz ben de sizlerle iletişime geçerek kendim hakkında daha fazla bilgiye sizlere aktarabilirim.

2 Gelen Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo