Ordu Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

3
694

Doğa harikalarından biri olan Karadenizmizin güzel ile ordudan evlilik isteyen, ciddi ilişki arayan, birbirinden güzel, genç, olgun tüm bay ve bayanların ilgi odağı olan sesli hane evlilik ve bayan arkadaşlık sitesinde bulunuyorsunuz. Sitemiz hem bayan arkadaşlık hem de evlilik kategorilerinde hizmet veriyoruz. Ancak bizler sizlerden gelen ilanlar doğrultusunda sitemize hem evlilik arayışları için hem de bayan arkadaş arayışlarınız için ikiye ayırmış durumdayız.

Bu yüzden ana sayfamızı ziyaret ettiğinizde de göreceğiniz üzere bazı sayfalarda yalnızca sevgili arayan bayanların ilanları paylaşıyoruz. Bazı sayfalarda ise yalnızca dul kadınların, bayanların ilanlarını paylaşıyoruz. Ancak sitemizin bu kısmına gelecek olursak da Ordu’dan evlenmek isteyen bekar bayanların ilanlarını paylaşıyoruz.

Ordu Ciddi Evlilik Sitesi

Eğer sizlerin de ilişki arayışları ciddi ve uzun süreli bir ilişki ise ve sonunu evlilik ile bağlayacak bir durumda iseniz kesinlikle bu sayfada olmanız gerekiyor. Sayfamızdaki ilanları değerlendirip kendinize uygun olanlarla alakalı yorumlar yaparak ilham veren bayanlarla iletişime geçme fırsatınız bulunuyor.

Ordu Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

  • Altınordu
  • Ünye
  • Fatsa
  • Perşembe
  • Kumru
  • Korgan
  • Gölkoy
  • Ulubey
  • Mesudiye
  • Akkuş

Ordu Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde kendini evliliğe hazır hisseden ve evliliğe adamış olan bir çok kadın arkadaşımızın ilanı bulunuyor. Ancak bu ilanlar yalnızca Ordu ilimiz ile sınırlı değildir. Eğer dilerseniz diğer illerimizden evlilik ilanlarına da bakabilirsiniz.

♥️ ELİF

selam herkese. 26 yaşında daha önce hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Ordu’da tek başıma yaşıyorum. Bundan dört sene önce annem ile babam boşandığı zaman Ben gerçekten çok zor zamanlar geçirdim. Ayrılmalarının sebebi ise annemin babamı aldatmasıydı. Tabi bu durum tahmin edebileceğiniz üzere benim için gerçekten yıkıcı bir durum oldum.

Ben böyle bir sadakatsizlik yaptığından dolayı annemle bir daha hiç görüşmedim. Ve görüşmeyi de düşünmüyorum. Çünkü babama gerçekten haksızlık ettiğini düşünüyorum. Ayrıca benim babam gerçekten çok tatlı ve harika, aynı zamanda da uyumlu bir adamdı. Yani bunu kesinlikle hak etmiyordum.

Boşandıktan sonra ben babamla yaşamaya başladım. Ancak sonrasında babamın da psikolojik olarak problemleri başladı. Sonrasında kendini bulmuş olduğu genç bir kadın ile evlilik gerçekleştirdi. Kadında biraz fazla fesatlık yiyebilirim. Sürekli olarak babamı bana karşı kışkırtmakla uğraştı. Babam da zaten yıkılmış bir adamdı.

Ayrıca annem de onu aldattığından dolayı benden soğuması ve bana karşı gaza gelmesi oldukça kolay oldu. Yaklaşık iki yıl babam ile yaşadıktan sonra şehir değiştirmek ve kendi ayaklarımın üzerinde durmaya karar verdim. Bunun sonucunda da rastgele Ordu şehrini sectim. Burada kendime bir iş buldum. İlk buraya yerleştiğim zaman bir tane kız arkadaşımla birlikte aynı evi paylaşıyorduk.

Sonrasında iş yerinde aldığım terfilerden sonra maddi durumum da yerine geldi. Bu yüzden de tek başıma bir eve çıkmaya karar verdim. Çünkü iki kız her ne kadar iyi anlaşıyor da olsak tek başına eve çıkmanın, koca evin konuşuyorum sadece tek bir kişide olması daha iyidir. Bu yüzden de son iki yıldır tek başıma yaşıyorum. Ayrıca annemle babamın olayları olduğu zaman dahiniz lise çağında olduğundan dolayı liseyi açıktan geç bitirdim.

Sizlerin anlayacağı üzere benim hayatım hep bir mücadele ile geçti. Ve pek de mutlu bir aile yaşantım olduğunu söyleyemem. Ancak ben kesinlikle benim kendim yapacağım evlilikten gerçekten umutluyum. Mutlu huzurlu sıcak bir yuva kurabileceğime inanıyorum. Bu yüzden de karşındaki insanı çok dikkatli seçmek istiyorum. Uzunca bir tanışma faslından sonra sevgililik mertebesine geçebiliriz. Sonrasında da ilişkinin durumuna göre evlilik gerçekleştirmek isterim. Ancak sizleri tanımam için Yorumlarda birazcık kendinizle alakalı olarak ayrıntılar verirseniz benim de sizleri tanımam açısından daha iyi olacağını düşünüyorum. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.

3 Gelen Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo