Niğde Evlilik İlanları | Niğde Evlilik Sitesi

2
539

Sizlerde Niğdeden evlilik gerçekleştirmek isteyen tüm bay ve bayanları görmek istiyorsanız sitemizin aşağısında bulunan ilanlara göz atabilirsiniz. Sitemizin bu kısmında yalnızca niğdeden evlilik gerçekleştirmek isteyen bekar güzel ve olgun kadınların ilanlarını paylaşacağız.

Eğer arayışınız dul, zengin veya yaşlı bayanlar üzerine ise sitemizin ana sayfasından diğer kategorilere bakmanız da oldukça yarar var. Siz kullanıcılarımızın sitemizde aradıklarını rahatça bulabilmeleri için sitemizi kategoriler halinde bölüştürdük. Böylelikle hangi şehirden istiyorsanız ya da hangi tarzda istiyorsanız dilediğiniz bayan arkadaşı ya da erkek arkadaş sitemizde bulabilirsiniz.

Niğde Ciddi Evlilik Sitesi

Niğde de evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü bayanlar, olgun ve dul bayanlar, yakışıklı ve parayı biriktirmiş artık kendini evliliğe hazır hisseden erkekler bu siteyi yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Sizlerde Niğde şehrinin hangi kasabasından, hangi köyünden ya da gecesinden olursanız olun, kalbinize taht kuracak ve bütün ömrümüzü paylaşacağınız erkek arkadaşı ve kız arkadaşı bu sitede bulup, ciddi İslami ve gerçek bir evliliğe ilk adımları bizler sayesinde atacaksınız.

Niğde Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

  • Merkez
  • Bor
  • Çiftlik
  • Ulukışla
  • Altunhisar
  • Çamardı

Niğde Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Siz nerede Niğde de bay ya da bayan istediğiniz bütün arayışı gerçekleştirebileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz. Niğde bay ve bayan evlilik ilanları konusunda, evlilik siteleri bir arkadaşlık siteleri arasında en büyük olan sesli hane, aradığınız aşkı bulmanız için elinden geleni yedi gün 24 saat kaliteli bir ekiple çalışarak yapmaktadır.

♥️ DEFNE

selam. Niğde de 23 yaşında yalnız başıma yaşıyorum, artık sıkıldım. Bu yaşta neden Niğde de yalnız yaşadığımı sorduğunuzu duyar gibiyim. Bundan 2:30 yıl önce İstanbul’da ailemle birlikte yaşıyordum. Ailem okumam için elinden geleni yaptı ancak ben bir türlü okumaya heveslenmedim. Bunun sonucunda babamla aramda yaşadığımız problemlerden dolayı babam beni evden kovdu. Üstelik arkadaşlarının gazına gelerek yaptı bunu…

Daha sonra Niğde de yaşayan aysel adında bir kız arkadaşım ile telefonda konuştum ve buraya yerleştim. Şu anda özel bir şirkette muhasebe de çalışıyorum çok şükür güzel para kazanıyorum. Kimselere maddi olarak ihtiyacım yok. Ama Ma’nevi olarak bir ailem olmadığından dolayı, bu konuda kendimi çok kötü hissediyorum. Artık bir erkek arkadaş yani bir sevgili arıyorum. Hayatıma girecek bir insan ile güzel anlar ve güzel dakikalar geçirmek için sabırsızlanıyorum. Lütfen bana mesaj göndermekten çekinmeyin.

♥️ AYSEL

MERHABA. hayat bizlere her ne kadar acımasız davransa da, küçük mutluluklarla, küçük süprizlerle hayatımıza devam etmek zorunda olduğumuzu çok iyi biliyorum. 36 yaşında daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş bir bayan olarak sizlere sesleniyorum. Evlendiniz kadına lütfen sahip çıkın.

Ne yazıkki benim eşim zannettiğim insan bana bir türlü sahip çıkamadı. Eve getirdiği erkek arkadaşları ile beni kölesi gibi kullandı. Sanki ben onun karısı değilde evdeki kölesiymişim gibi davrandı. Üstelik çok tuhaf bir adamdı. Eve erkek arkadaşları gelmeden önce bana mini etekler giydirip beni onlara ikram eder gibi davranıyordu. Daha açık giyinmeme daha çok frikik vermemek istiyordu.

İlerleyen zamanlarda bu durum beni çok rahatsız etti ve ona boşanmak istediğimi söyledim. Daha sonrasında ise bir şekilde çekişmeli de olsa boşandık. Mahkeme beni haklı buldu ve ben bu adamdan kurtuldum. Şu anda Niğde de yaşıyorum çocuğum yok, yalnızlıktan sıkıldım ve artık hayatıma bana sahip çıkacak beni kıskanacak, ve sevecek bir erkek arkadaş istiyorum. Ciddi bir evlilik gibi bir niyetim yok. Artık evlenmeye hiç cesaretim kalmadı, çünkü erkeklere güvenmiyorum. Bu dediklerimi iyice okumuş, ne demek istediğimi anlamış olan bütün beyefendilerden mesaj bekliyorum.

Arama:

    NIGDE BOR ZENGİN DUL KADIN,niğde evli bayan,Niğdede sohbet etmek isteyen dul

2 Gelen Mesajlar

  1. Ben fatih esmer ela gözlü ciddi kararlı ne istediğini bilen aklı basında bir insanım sorumluluklarını bilen ağır başlı bir yapım var bende sevmek sevilmek istiyorum ve bu son zamanlarda iyice yalnızlık depreşti bende hayatıma bir bayanla severek sevilerek onu mutlu ederek mutlu olmayı istiyorum 175boyunda fit olgun yerine gore hareket eden anlayışlı kültürlü bir insanım sahiplenici bir yapım var sevdiğim kadınıma herzaman baş tacı ederim koruyup kollarım herzaman iyi kötü günde yanında olurum eğer isterse beraber de yaşarım bir ömür bekarım tabiki takındım yok üç beş günlük sevda peşinde değilim uzun süreli bir beraber istiyorum uyumlu biriyim kadınım kadınlığını bilsin ben her daim ona adam gibi adam olurum onu hiç kimseye ne yem ne de muhtaç ederim ekmeğimi taşdan çıkarır kimseye muhtaç etmem namusuna düşkünüm biraz maço yapım var ama dışarı karşı evimde eşimin delisi olurum onu mutlu etmek için herşey yaparım sadakat ve güven olduktan sonra bir ömür bırakmam elini ne olursa olsun canımı veririm kadınıma can yoldaşıma benim gibi bir erkek isteyen varsa ben onun herşeyi olurum bir ömür arayın görüşelim tanışalım beşyüz kirkbir beşyüz oniki yirmiiki onüç arayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo