Nevşehir Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

1
416

Balonlu şehrimiz nevşehirden evlilik isteyen, sevgili arayan, arkadaş arayan, dost arayan herkesin bulunduğu bir arkadaşlık sitesinde bulunuyorsunuz. Sizde eğer evlilik kafasına ulaştıysanız aramıza hoşgeldiniz. Bu evlilik kafasına erişmek hiç de kolay değil aslında. Hepimiz sanki yarın yaşlanmayacakmışız gibi yaşıyoruz. Günü kurtarmanın peşine düşüyoruz. Sonra bir bakmışız ki doğum günü pastamızdaki mum sayıları artmış, hatta artık pasta mum sayısına göre küçük kalmaya başlamış…

Hepimizin bir olgunlaşma hikayesi vardır. Gelip geçici sevgililer, tek gecelik ilişkiler, sonu kötü biten ayrılıklar derken bir bakmışız hem yıllar geçmiş hem yaş almış başını gitmiş. İşti güçtü derken bir bakıyoruz yapayalnız kalmışız. İşte tam bu noktada hepimizin beynine yazılan cümle ” EVLİLİK ARIYORUM ” . Çünkü hayatın yalnız başına çekilecek bir yer olmadığını anlıyoruz.

Nevşehir Ciddi Evlilik Sitesi

Genç yaşlardayken ciddi kelimesi hepimize çok uzak kalmıştır. Hele ki ciddi ilişki denildiğinde hepimiz kaçmışızdır. Ancak sonunda hepimiz aynı noktada buluşuyoruz. Kafa dengi ciddi düşünen birini bulup evlenmeliyim. Sitemizde evlilik sayfalarında bulacağınız herkes bu kafadadır.

Nevşehir Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

  • Merkez
  • Ürgüp
  • Avanos
  • Gülşehir
  • Derinkuyu
  • Acıgöl
  • Kozaklı
  • Hacıbektaş

Nevşehir Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Nevşehirli, evliliğe hazır ve evlilik isteyen bay ve bayanların ilanlarını sayfamızın bu kısmında görebilirsiniz. Aynı sizler gibi sayfamızda bulunan bir çok kadın ve erkek de evliliğe hazır şekilde hayatlarının aşkını bulmayı bekliyorlar.

♥️ NAZLI

Merhaba arkadaşlar. 24 yaşında hiç evlilik yapmamış Nevşehirli bir bayanım. Nevşehir’de ailemle birlikte yaşıyorum. Ben harika bir ailede büyüdüm diyebilirim. Bu yüzden de evlilik için oldukça meraklıyım. Benim ailem de inanılmaz bir düzen ve huzur söz konusu. Biz küçüklüğümden beri her sabah işi olsun ya da olmasın herkes aynı sofraya oturur birlikte kahvaltı yapar, sohbetimize eder o şekilde işlerimize ya da okullarımıza dağılırız.

Aynı şekilde akşamlarıda hep beraber kesinlikle aynı sofrada yemek yiyerek birlikte çok güzel vakitler geçiririz. Hepimiz birbirimize karşı oldukça saygılı ve uyumluyuzdur. Ailemiz toplamda beş kişi ve biz üç kardeş aramızda hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz. Her zaman birbirimize destek çıkıyoruz. Birbirimizin açığını kapatıyoruz. Annem ile babam ise aynı gençlik dönemlerindeki gibi birbirlerini hala o kadar aşk var ki bu durum eve buram buram yayılıyor.

Ben de böyle bir ailede büyüdüğüm için aynı bu şekilde bir aile kurmak istiyorum. Benim için aile çok önemli bir faktör. Çünkü etrafındaki insanlara da bakıyorum aile içerisinde huzursuz olan kişiler gerçekten hayatlarında pek de başarılı olamıyorlar. Ben de ayni kendi ailem gibi bir aile hayatı yaşayacağım. Bu yüzden de evleneceğim kişinin kesinlikle stresli agresif ya da gergin biri olmaması gerekiyor.

Çünkü ben hep konuşarak bir şeyleri çözebilen bir ailede yetiştim. Bu yüzden de karşımıza hangi sorun çıkarsa çıksın kesinlikle konuşarak çözme yoluna giderim. Kavga kıyamet bu tarz şeyler bizim ailemizde de hiç yaşamıyordum. Bu yüzden ben kendi kuracağım aile de yaşanmamasını istiyorum. Ayrıca saygı çerçevesinde bir ilişki sürdürmek istiyorum. Çünkü benim için sevgiden çok saygı daha önemlidir diyebilirim.

♥️ SELMA

30 yaşında nevşehirde yalnız yaşayan bir kadınım. Daha önce hiç evlilik gerçekleştirmedim ancak bir çok erkek arkadaşım, sevgilim oldu diyebilirim. Bu yüzden de ilişki konusunda oldukça tecrübeli bir kadınım. Karşındaki erkeğin nasıl davranmam gerektiğini ve nasıl idare edebileceğimi çok iyi biliyorum. Ve ben karşımdaki erkeği oldukça mutlu edebilecek bir kadınım. Ancak artık sabit bir erkekle kalmak istiyorum. Çünkü yaşımda oldukça ilerledi.

1 Mesaj

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo