Muş Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

4
432

Eğer sizlerde Muş’ta yaşıyorsanız ya da Muş’ta yaşayan bir kadın ile evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizin bu kısmında dilediğiniz bütün kadın ilanlarını bulabilirsiniz. Sitemiz tamamile bayan arkadaşlık ve evlilik üzerine kuruludur. Bu yüzden de sitemizde tanışarak arkadaş olan, sevgili olan, dost olan, evlilik gerçekleştiren bir çok kullanıcımız mevcuttur.

Hatta öyle bir şey oluyor ki sitemizde o kadar çok sohbet ediyorlar ki ancak sevgili olarak birbirlerine uyum sağlamadıklarını düşündükleri zaman yalnızca arkadaş olarak ilişkilerine devam edebiliyorlar. Yani sitemizde sadece sevgili olan ya da evlilik gerçekleştiren kullanıcımız yoktur. Sonuçta her insan hayatımıza yeni bir renk katar. Bu yüzden hepimizin bir arkadaşa dahi ihtiyacı var.

Muş Ciddi Evlilik Sitesi

Muş’un ciddi evlilik sitesi olmamızın bir sebebi daha var. Sitemizde ciddi ilişkiye başlayarak sonunda evlilik ile bağlayan bir çok kullanıcımız vardır. Bu tarz durumlar inanın ki bizleri en az sizin kadar mutlu ediyor. En azından bu siteye vermiş olduğunuz emeklerin bir karşılığı olarak görüyoruz.

Muş Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

 • Bulanık
 • Hasköy
 • Korkut
 • Malazgirt
 • Merkez
 • Varto

Muş Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde Muş’tan bir çok bay ve bayan evlilik ilanlarını paylaşıyorlar. Eğer sizlerde bunlardan biri olmak istiyorsanız muş evlilik ilanları sayfasına girerek ilanınızı bizimle paylaşabilir ya da eğer dilerseniz de yorumlar üzerinden ilan veren kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

♥️ BERÇEM

MERHABA. Ben 26 yaşında İstanbul’da yaşayan aslen muş lu bir kadınım. Ben gerçekten çok saçma ve kötü bir aile yaşantısına sahibim. Şu anda İstanbul’da bir kız arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Lise çağlarında iken annemle babam ayrıldığından dolayı ben büyükannemin yanına yerleştim.

Ayrıca annem de çok küçük yaşta evden kaçarak evlenmiş bir kadın. Bu yüzden büyük annen ve büyük baban kesinlikle benim annemi tekrardan kabul etmediler. Ancak annem bir orada bir burada sürünürken ben de oradan oraya Sürünüyorum diye beni yanlarına alıp büyütmeye karar verdiler. Bu yüzden aslında beni büyütenler büyük annemle büyükbabam da diyebilirim.

Yani sizlerin anlayacağı benim gerçekten bölünmüş ve parça parça bir aile yaşantım oldum. Bu yüzden de ben evlilikten her zaman için korktum. Ancak bu korkumu zaman içerisinde yandım. Bu yüzden de şu anda kendi memleketim olan Muş’tan evlilik gerçekleştirebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Ancak evliliği aceleye getirmek gibi hiçbir niyetim yok diyebilirim. Sonuçta evlilik olayı aceleye gelmez diye düşünüyorum. Ben evlenip boşanmayı istemiyorum. Bu yüzden de ilişkimize süre verip birbirimizi derinlemesine tanıdıktan sonra olayı evlilik boyutuna taşımayı tercih ediyorum.

4 Gelen Mesajlar

 1. Selamlar 36 yasindayim.
  KendimE helal Süt emmis,insan halinden anlayan,bir evi cekip cevirecek hanimligi insanligi olan,iyi Kötü günde sadik merhametli sefkatli bir bayan ariyorum.Aslen Kirsehir’leyim.Yurtdisinda dogdum.türkiyede yetistim.kisa süre önce
  Türkiyeme dönme karari Aldi. Kendi örf ve adetlerimde bir es tek eksigim..
  ALLAH KERIM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo