Muğla Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

2
480

Ben bu makaleyi yazarken bizler yaz ayına girmiş bulunuyoruz. Ve Muğla deyince de aklımıza Bodrum gibi tatil bölgesi geliyor. Buda yaz aşkı demektir. Eğer sizlerde bu yaz hayatınıza yaz aşkından daha fazlasını almak istiyorsanız sitemizde Muğla evlilik ilanları kısmında aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Burada önemli olan tek şey sizlerin evi konusunda ciddi olup olmadığınızdır.

Eğer gerçekten evliliğe hazır bir insan değilsiniz kimsenin duygularıyla oynamaya ya da zamanını çalmaya hakkınız yok. Sitemize ilan paylaşan bayanlar gerçekten evlilik için uygun bayanlardır. Eğer öyle olmasalardı zaten sevgili arayan tek gecelik ilişki arayan ya da dost arayan bayanların ilanların arasında yer alırlardı. Dolayısıyla sitemizin bu kısmında yalnızca evlilik adımına atabileceğiniz bayan arkadaşları paylaşıyoruz.

Muğla Ciddi Evlilik Sitesi

Muğla’da genelde insanlar sürekli olarak yaz aşklarına takıldıkları için evi gerçekleştirmeyi her zaman için ikinci plana atıyorlar. Ancak sitemizde ilan paylaşanlar ya da sitemizin bu kısmını ziyaret eden insanlar artık hayatlarına ciddi bir ilişki olarak evi gerçekleştirmek İsteyen insanlardır.

Muğla Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

 • Bodrum
 • Fethiye
 • Milas
 • Menteşe
 • Marmaris
 • Seydikemer
 • Ortaca
 • Yatağan
 • Dalaman
 • Köyceğiz
 • Ula
 • Datça
 • Kavaklıdere

Muğla Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde Muğla’dan bay ve bayanlar diledikleri gibi ilan paylaşabilir, kendilerine eş, dost bulabilirler. Eğer kendinize uygun bir ilan görürseniz yorum yaparak kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

♥️ MELİSA

26 yaşında muğla milasta yaşayan hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Annemle ve erkek kardeşimle yaşıyorum. Ben kocadan çok hayat arkadaşı arıyorum. Etrafımda güzel evlilikleri gördükçe benimde evlilik yapma arzum yükseliyor. Hem zatwn 26 yaş vlilik için ideal dye düşünüyorum. Ne çok küçük ne çok büyük. Tam ayarında. Birbirmizi tanımak için de bolca vaktimiz var.

İlişkiye biraz zaman verip İyice oturduktan sonra evlilik gerçekleştirebiliriz. Karşındaki erkeğin de çok yaşının büyük olmasını istemiyorum. Daha önce de evlilik yapmamış bir erkeği tercih ediyorum. Çünkü her şeyini benimle birlikte yaşamasını isterim. İlk çocuk, ilk evlilik, ilk tecrübe Bunlar önemlidir.

♥️ ARYA

merhaba. 28 yaşındayım daha önce bir kez evlilik gerçekleştirdim. Şu anda Bodrum’da yalnız başına yaşayan bir kadınım. Aynı zamanda da iş hayatım var. Benim sadece hayatıma almam gereken iyi, temiz kalpli, oturaklı, ağırbaşlı, bir o kadar da eğlenceli bir erkeği ihtiyacım var. Güzel bir evlilik hayatı hayalim var. Bu hayallerimi gerçekleştirebileceğim iyi bir insan arıyorum.

Ben herkese ayak uydurabilen bir insanım. Katı ya da soğuk, donuk bir kadın değilim. Aksine cıvıl cıvıl neşeli ve sevimli bir insanım. Ayrıca hareketli bir hayatım var. Karşındaki erkek mi benim bu hareketi hayatıma ayak uydurmalı. Ben aslında tam evlenilecek bir kadınım. Ancak geçmişteki yapmış olduğum evlilik gerçekten tam bir kabustu. Şu anda ayrıntıları burada anlatmak istemiyorum. Eğer iyi anlaşır isek karşındaki erkeğe her şeyi detaylı bir şekilde anlatabilirim.

2 Gelen Mesajlar

 1. Merhaba, ben bekar ve ahenkli, uyumlu, dostcul, hoş vs+ bir bireğim. Lütfen önyargı yapmayınız, önce tanıyınız beni ve her zaman değerli sağlığınıza dikkat ediniz, kendinize iyi bakınız ve tatlı kalınız. 🙂 =)…

 2. Slm ben kenan elaziğtan yş 38 samimi dürüst birbayn arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın sifirbeşyuz otuzbir altiyuzyetmiş bir sifirdurt yirmi dokuz 0531***0429

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo