Mardin Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

2
534

Mardin’de yaşayan herkesin evdeki ilanlarına sayfamızın bu kısmında yayınlıyoruz. Ancak Mardin’de yaşayan dul kadınlarla evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız ana sayfamızdan Mardin evlilik ilanları kategorisine de girebilirsiniz. Sitemizde dilediğiniz kadar evlilik ilanında görebilirsiniz. Bunlar için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Ayrıca sitemize her gün yeni yeni, çeşitli ilanlar girildiginden dolayı günaşırı olarak takip eder iseniz yeni kişilerle tanışma fırsatını yakalarsınız. Ayrıca sitemizde sadece evlilik ya da sevgililik olayı gerçekleştirilmiyor. Sitemizde tanışarak iki dost olan bir çok kullanıcımız da mevcuttur. Bunlardan herhangi birinin arasına girerseniz inanın ki bizlerde çok fazla mutlu oluruz. Çünkü bu tarz şeyler insanı gerçekten hoşuna gidiyor. Burada harcamış olduğumuz emeğin bir karşılığı diyebiliriz.

Mardin Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemize gelen ilanları bizler kendimiz kategorilere ayırıyoruz. Ben Mardin’de ciddi evlilik gerçekleştirmek isteyen bütün bay ve bayanların ilanların sayfamızın bu kısmında yayınlıyoruz. hayalinizde yatan eşi burada bulmak için vakit kaybetmenize gerek yok. Eğer gerçekten istiyorsanız evlenmek isteyen birçok kadın sitemize giriş yapıyor.

Mardin Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

 • Kızıltepe
 • Artuklu
 • Midyat
 • Nusaybin
 • Derik
 • Mazıdağı
 • Dargeçit
 • Savur
 • Yeşilli
 • Ömerli

Mardin Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Eğer kendinizi gerçekten evliliğe hazır bir adam olarak ya da kadın olarak is etmiyorsanız arayışınızı farklı sayfalar gerçekleştirmenizi öneririz. Çünkü bu sayfada bulunan kişiler gerçekten evliliğe hazır olan insanlardır.

♥️ BELİN

25 yaşında ailemle mardinde yaşıyorum. Ailem biraz fazla baskıcı bir yapıya sahip. Bundan dolayı ailemle birlikte yaşarken gerçekten mutsuz olabiliyorum. Bu yüzden de dışarıda fazla zaman geçiremiyorum. Bu yüzden evlilik gerçekleştirebileceğim erkeği internet üzerinden arıyorum.

Hayatımın geri kalan kısmını evlendiğim kocam ile geçirmek istiyorum. Ancak evleneceğim insanın da Mardin’den olması gerekiyor. Çünkü ailem başka bir yerden kimse kabul etmiyor. Ayrıca eğer evleneceğim adamı ben bulmaz isem artık ailem sağda solda bana koca aramaya başladım. Ancak ben tamamiyle kendim tanışarak birini bulmak istiyorum.

♥️ SULTAN

28 yaşındayım. İstanbul’da büyük annem ile birlikte yaşıyorum. Annem ve babam benden çok küçük yaşlarda iken boşandılar. Annem şu anda başka bir adam ile evli. Kendisi şu anda Mardin’de yaşıyor. Ancak ben İstanbul’da okumak için büyükannemin yanına geldim. Liseden beri İstanbul’da yaşıyorum.

Ancak Ben de artık doğup büyüdüğüm Mardin’e yerleşmek istiyorum. Ancak üvey babamla yaşayamayacağımı düşünüyorum. Bu yüzden de kendi aile hayatımı kurarak Mardin’e dönmeyi düşünüyorum. Bu yüzden de evlilik gerçekleştireceğim erkeği mardinden arıyorum.

Arama:

  evlenmek istiyen kadınlar mardin facebok,mardin evlilik bayanı

2 Gelen Mesajlar

 1. Fehmi DOĞAN 02.12.1973 doğumluyum 13.10.2015 de almanya ya kızım ile beraber geldim kızım okula gidiyor ben ise boşanmış iki çocuk babası bir oğlum var birde kızım oğlum ve annesi İstanbul’da ben ve kızım almanya’da yız not sadece evlilik için fikir beyan edebilirim ve WhatsApp +4915***048325

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo