Kocaeli Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

3
745

Aslında hepimizin içinde evlilik gerçekleştirme arzusu vardır. Çünkü insan oğlunun doğası gereği zaten yalnız başına yaşayamaz. Bu yüzden de adını evlilik denilen hayat birleştirme olayını hepimiz gerçekleştiriyoruz. Özellikle de belirli bir yaştan sonra artık geleceği düşünme, yaşlılık sürecini düşünme olaylarımızda başlıyor. Ve bu süreç içerisinde hayatımızda birinin olmasını istiyoruz.

Yirmili yaşların başında iken evliliği hepimiz ilk başlarda ters bakıyorduk. Bekarlık sultanlık zannediyorduk. Bekar olarak yaşamanın hiçbir şekilde bizim için problem olmayacağını diretiyorduk. Ancak yirmili yaşların ortasından sonra hemen hemen hepimiz hayatımızı birleştirebileceğimiz doğru düzgün bir insan arama yoluna giriyoruz. Günümüzde de bu olayı internet üzerinden gerçekleştirmek hepimiz için çok daha kolaydır.

Kocaeli Ciddi Evlilik Sitesi

Eğer sizlerde kocaelinden ciddi bir evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız sitemiz bu arayışınz için ve bu hayaliniz için fazlasıyla uygunmuş. Yalnız yaşamaktan bunalan herkesin internet üzerinden arkadaşlık aradığını zaten hepimiz biliyoruz. Hatta ve hatta internet üzerinden tanışarak sevgili olan evlenen hatta Çoluğa çocuğa karışsam bile bir çok çiftimiz vardır.

Kocaeli Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

 • Gebze
 • İzmit
 • Darıca
 • Körfez
 • Gölcük
 • Derince
 • Çayırova
 • Kartepe
 • Başiskele
 • Karamürsel
 • Kandıra
 • Dilovası

Kocaeli Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Kocaeli’nde yaşayan ve kendine evlenecek koca arayan bir çok bayan sayfamıza ilham vermektedir. Bunun yanı sıra Kocaeli’nde evlilik gerçekleştirmek isteyen baylar da sayfamıza ilan veriyorlar. İlan vermenin dışında ilanlara yorum yaparak da hayatınızın aşkını bulma şansınız vardır.

♥️ BİLLUR

29 yaşındayım. Hiç evlenmemiş bir kadınım. Kocaeli’nde ailemle birlikte yaşıyorum. Artık bütün çevremdeki arkadaşlarım evlenip çocuk yaptılar. Ancak ben okumak ve kariyer derdine düştüğüm için evlenmeyi hiç düşünmedim. Ancak artık sanırım ben de evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum. Zaten ailem de artık torun sevmek istiyor.

Bu yüzden de kafama uygun bir hayat arkadaşı arıyorum diyebilirim. Ben çok sakin bir insanım. Her şeye sinirlenmem ve kolay kolay da sinirlenmem. Bu yüzden karşımdaki insanın da benim gibi sakin olmasını isterim. Stresli ve agresif bir insan ile hiç huzurlu olamam.

♥️ ZEHRA

33 yaşında türbanlı dul bir kadınım. Dört yaşında bir kız çocuğum var. Kocaeli’nde ailemle birlikte yaşıyorum. Çünkü hem evimi geçindirip hem de çocuğuma bakamıyorum. Bu yüzden de ailemin yanına geri dönmek zorunda kaldım. Ancak biliyorsunuz ki benim ailem de artık yaşını başını almış insanlar.

Bu yüzden de artık ben onlara yük olmamam gerekiyor diye düşünüyorum. Bu yüzden de her ne kadar ilk evliliğinden umduğunu bulamadıysam da ikinci evliliğimden umutluyum. Bu yüzden de bir an önce tanışıp sevgilik sürecine başlamak istiyorum. Çünkü birbirimizden emin olmadan evlilik gerçekleştirmenin mantıksız olacağına inanıyorum.

Arama:

  Kocaelıde erkek arkadas evlılık

3 Gelen Mesajlar

 1. Slm Billur Çorlu da yaşıyorum üniversite mezunuyum yaşım 35 hiç evlenmedim
  Bende sakin biriyim iyi anlaşabilecegimizi
  düşünüyorum ciddi evlilik düşünüyorum
  Tanışmak isterim 0546 456 09 ** watsap var

 2. Slm Billur
  Çorlu da yaşıyorum üniversite mezunuyum
  Yaşım 35 hiç evlenmedim
  Ciddi evlilik düşüncesindeyim tanışmak isterim
  Sıfır beşyüz kırk altı dört yüz elli altı sıfır dokuz on sekiz watsap var

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo