Kalbimin Sahibini Arıyorum

2
555

Herkese selamlar. Adana aladağ’da yaşıyorum. 26 yaşındayım.1.73 oyunda oldukça güzel bir kızım. Daha önce birkaç kez ilişkilerim oldu ama bu ilişkilerden ne tat alabildim nede tuz..

Ciddi anlamda güzel bir aşkı bir türlü yakalayamadım. Sonradan anladım ki, zamanımı saçma sapan insanlara harcamışım. Özellikle de liseden sonra erkeklere olan güvenimi çok kaybettim. Ne zaman biriyle güzel bir şeyler yaşamak istesem karşıma hep beni o kişiden soğutacak bir sebep çıktı. Şu anda Adana Aladağ da özel bir şirkette çalışıyorum. Güzel bir maaşım ve güzel bir hayatım var. Ama inanır mısınız sadece para ile mutlu olunmuyor. İnsan yanıbaşında bir can dost arıyor. Dertlerini paylaşacak, mutlu anlarında ve hüzünlü anlarında dert ortağı olacak birine ihtiyaç duyuyor.

İşte ben şu anda tam olarak bu noktadayım. Geceleri yalnız uyumaktan, tek başıma film izlemekten, tek başıma tatil yapmaktan ve yalnızlıktan inanılmaz derecede sıkılmış durumdayım. Gerçek hayatta birçok erkekten evlilik ve çıkma teklifi aldım. Ama Real hayatımda bana çıkma teklif eden ya da evlenme teklif eden erkeklere ne yazık ki bir türlü güvenemedim. Bu gibi konularda insanlar karşılıklı olarak birbirine güvenmelidir diye düşünüyorum. Birine güvenmek için onu birazcık tanımanız gerekir. İşte İnternet ortamında bu gibi şeyler daha kolay oluyor. Burada tanıştığım biriyle uzun uzun mesajlaşmak ve onu tanımak istiyorum. Hakkındaki her şeyi bilmek istiyorum. Evlenmiş ya da boşanmış olması, çocuğunun ya da çocuklarının olması benim için sorun teşkil etmiyor.

Kalbi temiz, ruhu güzel, sempatik ve güler yüzlü bir erkekle sevgili olmak istiyorum. Düzgün konuşabilen, hayatındaki kızın değerini bilecek bir erkek arkadaş arıyorum.

2 Gelen Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo