Isparta Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

1
520

Sitemiz hem arkadaş bulmaya hem de evlilik arayışı gerçekleştirmek için oluşturulmuştur. Sadece bu kategoride hizmet verdiğimiz için ve kullanıcı girişleri sayımızda fazla olduğundan dolayı burada bir çok arayış gerçekleştirebilirsiniz. Buradan manita bulup evlenen ya da sevgili olan birileri olduğu zaman bizde mutlu oluyoruz valla. Hele bide bu tarz durumlarda bizlerle özel olarak iletişime geçenler oluyor, ziyaret için, çaya kahveye ofisimize bile gelen kullanıcılarımız oluyo. Bu tarz şeyler bizlerde de tebessüme sebep oluyor.

Sitenin bu kısmını ıspartadan gelen evlilik ilanlarını paylaşmaya ayırdık. Sitemizde islami evlilik arayan bayanlar, evlilik arayan dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, dost arayan bekar genç kızlar gibi bir çok kategori var. Dilediğiniz gibi her türlü arayışı burada yapabilir, kafanıza uygun olan hatunu buradan bulabilirsiniz.

Isparta Ciddi Evlilik Sitesi

Ispartada ciddi evlilik arıyorsanız burası size uygun bir site. Hayatınıza uygun birini almanız gerekiyor. Evlilik hem çok çok güZel hem de çok zor bir şey. Eğer yanlış bir evlilik yaparsanız ve yeterince uyumlu olmazsanız hayat size zehir olur. Ben şahsen çevremdeki evlilikleri görüyorum da herkes hep şikayetçi. O yüzden dikkatli seçim yapmak lazım. Boşanma gerçekleşecekse evlenmeninde ne manası var.

Isparta Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

 • Merkez
 • Yalvaç
 • Eğirdir
 • Şarkıkaraağaç
 • Gelendost
 • Keçiborlu
 • Senirkent
 • Sütçüler
 • Gönen
 • Uluborlu
 • Atabey
 • Aksu
 • Yenişarbademli

Sitemizin çok kalabalık olmasının avantajları da var. Her ilçeden, her köyden ilan alıyoruz. Dolayısıyla sizler illa ki size yakın mesafedeki biri ile tanışabilirsiniz.

Isparta Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Aradığınız manitayı burada dilediğiniz gibi arayıp bulabilirsiniz. Eğer kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız kesinlikle evlenmeyin bence. Hayır sonra bide boşanmasıdır davasıdır, çirkefliğidir ohoo bayağı bi uğraş yani. O yüzden hiç gerek yok.

♥️ GÜLSEVİM

29 yaşında hiç evlenmemiş bir kadınım. 2 yıl istanbulda yaşadım ancak istanbulla baş edemediğim için ıspartaya geri döndüm. İstanbul gibi büyük şehirler pek bana göre değil. Evlendiğim zaman da ıspartada bildiğim, alışık olduğum şehirde yaşamak istiyorum. Burada ailemle yaşıyorum.

♥️ AYŞE

bekar bir kadınım. 25 yaşındayım. Annem ve babam yıllar önce boşandı. Bu yüzden ben ıspartada annemle beraber yaşıyorum. Erkek kardeşimde var ama o babamla beraber denizlide yaşıyo.Dolayısıyla evleneceğim erkek ile bir konuda anlaşmamız gerekiyor.

Annem burada tek olduğundan dolayı onu da kesinlikle yalnız bırakmak istemiyorum. Evlerimiz aynı olmak zorunda değil ancak anneme de bir erkek evlat olacak bir kişi ile evlenmek istiyorum. Annemden çok fazla uzak bir yerde oturmak istemiyorum. Eğer bu konuda anlaşırsak geri kalan her şeyi çözüme kavuştura biliriz diye düşünüyorum.

♥️ GÜLİZ

33 yaşında dul bir bayanım. Yalnızca iki sene evli kaldım. Ancak evliliğim daha ilk ayından yürümemeye başladı. Bu yüzden de Şipşak boşanma ile sonuçlandı. Birkaç senedir isparta’da yalnız başıma yaşamaktayım. Aynı zamanda kendi geçimimi de kendim sağlıyorum. Benim sadece ihtiyacım olan hayatımı birleştirebileceğim bana arkadaş olabilecek bir eş.

Arama:

  gönen arkadaslik sitesi,evlenecekbayanlaryalvac

1 Mesaj

 1. Fehmi DOĞAN 02.12.1973 doğumluyum 13.10.2015 de almanya ya kızım ile beraber geldim kızım okula gidiyor ben ise boşanmış iki çocuk babası bir oğlum var birde kızım oğlum ve annesi İstanbul’da ben ve kızım almanya’da yız not sadece evlilik için fikir beyan edebilirim ve WhatsApp +4915**2048325

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo