Ana Sayfa Ciddi evlilik Hakkari Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Hakkari Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

2
187

Eğer sizlerde hakkari’de yalnız başınız olmaktan bunu aldıysanız, sıkıldıysanız tam olarak doğru noktadasınız. Sitemize Hakkari’den bir çok evlilik amacı ile ilan paylaşımı gelmektedir. Hepimiz hayatımızı tek başımıza geçiremeyeceğimizi çok iyi bilmekteyiz. Bu yüzden hayatımızı devam ettirebileceğimiz bir arkadaş, bir dost, bir eş arıyoruz. Bu araçlarımızda günümüzde artık internette gerçekleştirmekteyiz.

Aslında internet bizim için bir velinimet. Aradığımız her şeyi bulabildiğimiz bir yerdeyiz. Ve inanılmaz derecede bir çeşitlilik söz konusu bu mecrada. İşte bizler de bunu avantaja çevirerek aradığımız hayat arkadaşına, kendimize uygun eşek internette aramakdayız. Sonuçta internetteki çeşitli dışarıda kafede ya da barda ya da herhangi bir yerde bulamayız.

Hakkari Ciddi Evlilik Sitesi

Hakkari’de ciddi evlilik gerçekleştirmek istiyor ya da ciddi ilişki arayan bütün bay ve bayanların burada toplandığını söyleyebiliriz. Eğer sizlerde bunlardan biri iseniz bizlere ilanınızı gönderebiliriz ya da dilerseniz gönderilmiş olan ilanlara yorum yaparak hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

Hakkari Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

  • Yüksekova
  • Merkez
  • Şemdinli
  • Derecik
  • Çukurca

Sayfamıza Bu bölgelerden de çevre köylerden inanılmaz derecede ilanlar alıyoruz. İşte bu sebepten dolayı aradığınız kişiye, hayat aşkını bu sitede bulma olasılığınız çok yüksek. Sitemize bir çok şehirden bir çok ilçeden ve köyden ilan gelmektedir.

Hakkari Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Hakkari’de yaşayan ve evlilik arayan bütün bay ve bayanların ilan vermiş oldukları bir sitedesiniz. Yapmanız gereken tek şey sizler de ilham verebilir ya da dilerseniz yorumlardan kendiniz tanıtan yazılar yazarak ilan vermiş olan kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

♥️ BERFİN

22 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik gerçekleştirmedim. Ailem artık evlilik gerçekleştirmem için beni inanılmaz işte baskı altında bırakıyor. Ve bana sürekli olarak görücüler geliyor. İşte bu yüzden artık evli konusunda acele etmem gerektiğini fark ettim.

Ben ailemi bana uygun gördüğü ya da görücü usulü olarak evlenmek istemiyorum. Kendi işimi, kocamı kendim seçmek istiyorum. Bu yüzden bu internet sitesine ilan veriyorum. Amacım tamamile evlilik yönünde. Zaten daha farklı bir şeyde olamaz.

♥️ BERÇEM

26 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Normalde İstanbul’da yaşıyordum. Ancak ailem beni hakkari’ye geri dönmem için zorladığı için yakın zamanda Hakkariye tekrardan döneceğim. Ancak ben eminim ki oraya gittiğim zaman bana hemen bir koca bulup beni evlendirecekler.

Ben İstanbul’da olduğum için evli konusunda çok fazla üstüme gelemediler. Ancak şu anda oraya geri döneceğim için beni zorla evlendireceklerini biliyorum. Bu yüzden benim bir an önce kendime evi gerçekleşebilecek bir koca bulmam lazım.

ŞEYMA DEDİ Kİ ;

Selam Her Türlü Sohbete Varım. Belçika'da Yaşıyorum Ama Anlaşabilirsek Türkiyeye gelirim. Türk Erkeklerine Bayılıyorum. 22 Yaşındayım. Numaramı Tıkla Beni Ara : 003225889363

2 Gelen Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo