Gaziantep Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

3
442

Gaziantep evlilik arayan bayan ilanları sayfamızın bu kısmında paylaşmaktayız. Aynı zamanda gaziantepte islami evlilik yapmak isteyen kadınlar, evlilik arayan dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, dost arayan bekar genç kızlar olmak üzere aradığınız bayan arkadaşlık ve evlilik sitesindesiniz. Eğer gaziantepte yalnız yaşıyorsanız, yalnız yaşamaktan bıktıysanız ve kendinize sizin gibi olgun, evlilik arayan bir kadın arıyorsanız sizlerde burada ilanları okuyabilir, kendinize uygun gördüğünüz kişiler ile tanışabilir dilerseniz kendi ilanınızıda paylaşabilirsiniz.

Eğer sizde kendinizi evlilik insanı olarak hazır hissediyorsanız burada bir çok evliliğe hazır bayan bulabilirsiniz. Evlilik göründüğü kadar da kolay değildir aslında. Bu yüzden karşılıklı olarak buna hazır olmanız gerekmekte.

Gaziantep Ciddi Evlilik Sitesi

Gaziantepte ciddi evlilik yapmak isteyenlerin, ciddi evlilik arayanların her gün ilan paylaştıkları bir evlilik sitesiyiz. Eğer arayışınız ciddi ilişki, evlilik değilde yalnızca sevgili, dost ise sitemizin gaziantep için ayırmış olduğumuz diğer kategorilerinden de kendinize uygun sevgili, dost, bayan arkadaş bulabilirsiniz.

Gaziantep Evlilik Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

 • Şahinbey
 • Şehitkamil
 • Nizip
 • İslahiye
 • Nurdağı
 • Araban
 • Oğuzeli
 • Yavuzeli
 • Kakarmış

Gaziantep’in bütün ilçelerinden ve yakınlarındaki kasabalardan sizlere uygun eş ilanlarını görmek için sitemizde dolaşın. İlla ki bir yerlerde size uygun birini bulacaksınız. Aramadan hiçbir şey bulunmak sonuçta.

Gaziantep Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Gaziantep’te yaşayan bay ve bayanların evlilik amacı ile İlan paylaştıkları bir sitede bulunuyorsunuz. Mesela benim birlikte yaşamış olduğun erkek arkadaşımda Gaziantepli. Gerçekten kendileri çok zor insanlar olabiliyorlar. Ancak evlilik için gayet iyi birer eş oluyorlar. Bunu denemiş test etmiş biri olarak söylüyorum.

♥️ BADE

herkese merhaba arkadaşlar. Ben ailemle birlikte Gaziantep’te yaşıyorum. Yaşım 24 ve daha önce hiç evlilik yapmadım. Ancak artık ailemin de ısrar üzerine evlenme gereği duyuyorum. Eğer ben kendim evlenecek kişiyi bulamazsam ailem bana bulacak. Bu yüzden ben de kendi istediğim, kendi bulduğum kişiyle evlenmek istiyorum.

Hem böylelikle birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı bulacağımızı düşünüyorum. Daha önce evlilik yapmamış birinin olması benim için önemlidir. Bunun dışında yaş olarak herhangi bir kriterim yok. Bu yüzden benim için önemli olan tek şey ciddi bir ilişki düşünüp düşünmediğinizdır.

♥️ FİRDEVS

Merhaba. 28 yaşında daha önce evlenip boşanmış dul bir kadınım. Boşandıktan sonra ailemin yanına yerleştim. Yani yaklaşık 1 buçuk senedir ailemle birlikte yaşıyorum. Ancak bu durumda inanılmaz derecede sıkıldığım doğrudur. Çünkü bu yaştan sonra tekrardan aileyle birlikte yaşamak benim için gerçekten çok zor bir durum.

Ayrıca kendimi bir aile kurmak artık çoluğa çocuğa karışmak istiyorum. Benim için önemli olan tek şey karşılıklı olarak ilişkimizde bir saygı çerçevesinin olmasıdır. Saygı olduktan sonra geri kalan hiçbir şeyin önemi yok diye düşünüyorum.

♥️ ALİYE

Selam. Ben 33 Yaşında dul bir kadınım. Gaziantep’te yalnız başıma yaşamaktayım. Uzun zamandır da bekar bir kadın olarak yaşamakta olduğum için artık yalnızlıktan ciddi anlamda sıkıldım. Bu yüzden hayatıma bir eş, arkadaş, dost arıyorum. Benim için önemli olan şey evliliğimizin daha çok Karıkoca ilişkisinde değilde arkadaş iki yakın dost gibi bir ilişkiye sahip olması benim için önemlidir.

Klasik ilişkilerden, monoton ilişkilerden inanılmaz derecede sıkılmış durumdayım. Ayrıca ben çok arkadaş canlısı bir kadınım. Karşındakinin de böyle bir adam olmasını isterim.

Arama:

  Gaziantep evlenmek isteyen bayan 2019,Gaziantepte evlenmek isteten bayan 2019,Gaziantepte evlenmek isteyen bayan 2019

3 Gelen Mesajlar

 1. Biz ne ara böyle kirlendik o saf masum çocuksu hallerimize ne oldu böyle bir menfaat çıkar duygusu sarmış hepimizi oysa çocukken böylemiydik dövüşürdük yine barışırdık kin tutmazdık o çocuksu ruhumuza ne oldu böyle boşanmalar çoğaldı sevgiler azaldı aşk zaten yalan oldu işte ben böyle sevdim yalansız çocuksu dürüst çıkarsız sevdim ve benide böyle sevecek bayanlar buyrun dürüst olun kaderimde varsan Rabbim yazmışsa neden olmasın Rabbim cümlemize hayırlı eşler nasip etsin inşallah 05076***336

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo