Erkek arayan yaşlı ve zengin bayanların numaraları

13
180

Türkiye’de erkek arayan yaşlı ve zengin bayanlar bulunur. Özellikle de İstanbul İzmir Ankara Konya Gaziantep başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrinden erkek arayan yaşlı zengin olgun bayanlar bulunmaktadır.

Internet sitemiz üzerinde hayatının birtakım ihtiyaçlarını gidermek için yanında genç ve dinamik bir beyefendi olmasını isteyen yaşlı ve zengin bayanlar da irtibat kurabilirsiniz. Bu bayanların sadece manevi olarak sevmeye ve sevilmeye ihtiyacı vardır. Hiçbir şekilde sizlerden karşılık beklemeden aşk yaşamayı ve genç bir insan tarafından gerçekten sevilmek isterler.

Bu Sayfada Neler Var ?

Zehra dedi ki;

Türbanlı Tesettürlü Zehra

Selamün aleyküm Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Ben çok fazla yaşlı sayılmam ama internette dolaşırken Tesadüfen bu sayfaya denk geldim ben de ilan vermek istedim. Maddi durumum yerinde Allah’a şükürler olsun. Gerçekten maddiyata ihtiyacı olan bir erkek arkadaş istiyorum.

Şimdi hem bu kadar genç olup hem de neden bir erkeğe maddi destek olmak istiyorsun diye sor anlarınız illaki olacaktır. Sizler sormadan ben şöyle kısaca açıklayayım.

Arkadaşlar ben iki çocuklu dul bir anneyim. Eşimle aramızda maddi konularda sıkıntı çıktı ve boşanmak zorunda kaldık. Kocam olacak adam ne yazık ki bana ve çocuklarına bakamadığı için bizleri bırakıp gitti. Ben de Kocamın yapmış olduğu bu şerefsizliğe dayanamayarak istanbul Beylikdüzü’nde bir dönerci dükkanı açtım. Allah’ıma şükürler olsun dönerci dükkanı çok güzel çalıştı ve çok güzel paralar kazandım. Şu anda maddi durumum tahmin edeceğiniz den çok daha iyi..

Ancak asıl mesele para pul meselesi değil sevgili beyler. Ben yani hayatta birkaç kez sevgili edilmeye çalıştım ancak sevgili edinmek istediğim ya da kocam olmasını istediğim herkes benden cinsel olarak faydalanmak istediler. Arkadaşlar hayatta her şey seks değildir. Insanların kalbi yüreği ve duyguları da olmalıdır. Ben gerçekten Beni sevecek sayacak ve birlikte çok güzel vakit geçirebileceğim bir sevgili istiyorum. Liseli çocuklar gibi aşk yaşayabileceğim bir sevgili arıyorum. Lütfen kimse beni yanlış anlamasın. Eğer kafama uygun olan aradığım erkek bulursam, benim için paranın pulun hiçbir önemi olmadığını zaten ona kanıtlayacağım.

Gönül İşleri zenginlik yada fakirlik olarak algılanmamalıdır. Gerçek aşkı ve Kalbimizdeki boşluğu doldurmak için cebimizde paramızın olmasına gerek yoktur. Ben benimle beraber elimi tutup dükkanımda bana destek olacak yanı başında duracak benimle birlikte çalışıp benimle birlikte uyuyup benimle birlikte uyanacak bir sevgili arıyorum. Şu anda evlilik gibi bir niyetim yok Ancak İlerleyen zamanlarda kendi aramızda bir karar alarak evlenmeye karar verebiliriz.

Bir erkeği nasıl mutlu olacağı konusunda bana güvenebilirsiniz. Ben erkeğimi her konuda nasıl mutlu edeceğimi çok iyi bilen bir kadınım…!!!

Arama:

  • erkek arayan zengin bayanlar
  • yasli zengin ask arayan bayan arkadaslar

13 YORUMLAR

  1. Merhaba ben özgür zehra hanım İstanbul anadolu yakasında oturuyorum bekarım daha hiç evlilik yapmadım münkünse sizinle ciddi anlamda görüşmek isterim sizde isterseniz bu ben no

  2. Merhabe zehra hanım yazdıklarınızn hepsini okodum ve geçekten sizden çok etkilendim istanbulda anadulu yakasında oturuyorum sizinle tanışmayı gerçekten isterim işallah dünersiniz

  3. selam ben 39 yaşındayım bir evlilik gecdi başımdan şimdi bekarım dürüst samimi sevecen herkese uyum saglayan biriyim siznle arkadaş olmak isterim veya siz beni nasıl görmek isterseniz öyle biri olurum hayırlı geceler allah gönlünüze göre versin inşallah

  4. ha zehra hanım şunu söylemeden gecemiyecem benim hiç bir yerde şansım yokdur bu yaşıma kadar yüzüm gülmadi şansdan yana beni tanımak isterseniz benimle konuşdugunuzda zaten anlayacaksınız bana hak vereceksiniz

  5. Selam zehra benim adım ufuk yaşım 39 bosandım sana aynı kaderi baylaşıyoruz eyer kabul edersen seninle ayatı baylaşmak istiyorum numaram0536 3***708 ara

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here