Erkek Arayan Hanımlar

1
224

Eğer sizlerde izdivaç gerçekleştireceğiniz hanımefendiler arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sitemizde bir çok hanım ilanına rastlamanız mümkündür. Bunlar bekarından, evlisine, gencinden yaşlısına kadar her gruptan olabiliyorlar. Bu sitede aradığınız hanım arkadaşı bulmamanıza imkan yoktur diyebiliriz.

Çünkü her gün binlerce kullacı tarafından ziyaret edilmekteyiz. İşte tam da bu sebepten dolayı sitemizde ilan çeşitliliğinde inanılmaz bir artış olmaktadır. Bu yüzden size uygun olan ilanı burada, bu sayfada bulamazsınız bile diğer arkadaşlık ilanlarımızın olduğu sayfalarda kesinlikle bulabilirsiniz. Çünkü sitemizde binlerce bayan arkadaşlık ilanı bulunmaktadır.

Dost Arayan Hanımlar

Bazı hanımlar hayatlarına yalnızca dost almak istemektedirler. Hanımefendiler için evliliğin pek bir önemi yoktur. Onlar aslında bir çok şeyi görmüş geçirmiş tecrübeli kadınlardır. Dolayısıyla günümüzde bir çok hanım evlenecek koca değilde kendine dost olabilecek bir erkek aramaktadır. Çünkü aslında baktığımız zaman evlilik gerçekten sadece resmiyet üzerinde bir değere sahiptir.

Bazı insanlar bu şekilde dost ilişkileri ile yıllarca hatta ömür boyu devam edebilmektedirler. Ve birçoğu evli olan insanlardan çok daha mutlu, uyumludurlar. Galiba büyüklerimizin de söylediği gibi evlilik gerçekten aşkı öldürüyor. Bu yüzden evlenmeden de bütün İhtiyaçlarımızı giderebileceğimiz bir dost hayatı yaşayabilmekteyiz.

Sevgili Arayan Hanımlar

Bazılarımız uzun yıllar yalnız yaşadıktan sonra hayatımıza bir sırdaş, bir arkadaş, bir dost aramaktadır. Sevgili olayı aslında hepimiz için önemlidir. Çünkü herkesin duyguları, arzuları vardır. Bunu da doldurmak için hayatımıza aldığımız kişilere sevgili ismini koyuyoruz. Hepimiz için gerekli bir şey aslında. Umarız aradığınız aşkı sitemizde bulursunuz. Biz de bu güzel aşka vesile olduğumuz için mutluluk duyarız.

♥️ NAZLI

37 yaşında hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Açıkcası kafama uygun bir insan bulamadığım için hiç evlilik yapmadım. Ben sakin, huzurlu bir insanım. Karşımdaki beyefendininde benim gibi olmasını isterim. Bir tane küçük köpeğim var her günümü onunla ilgilenerek geçiriyorum. Evlilik olayı benim için hiç önemli değil. Kafası kafama denk biri ile tanışmak, arkadaş olmak istiyorum. Kısacası benim aradığım kişi bir hayat arkadaşı, bir yoldaş.

1 Mesaj

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo