Elazığ Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

4
637

Gaziantep Kahramanmaraş ve Diyarbakır‘a komşu olan şehrimiz sizlerin de bildiği gibi son zamanlarda sosyal medyada en çok kullanım gösteren şehirlerden birisidir. Özellikle de sevgili arama ve bulma konusunda bay ve bayan arkadaşlık konusunda ve sohbet chat konusunda yoğun bir rağbet gösteren bir şehir haline gelmiştir.

Sizler için oluşturduğumuz bu bölümde ise ilimizden sitemizi ziyaret eden olgun bayanlar, dul bayanlar, bekar bayanlar ve evlenmek isteyen genç kızlar buluşuyor. Tabi aynı şekilde evlilik gerçekleştirmek isteyen erkek arkadaşlarımız içinde bu bölümü ücretsiz ve Üyeliksiz bir şekilde oluşturmuş bulunmaktayız.

Ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirmek üzere sitemizi ziyaret eden, ve şu anda burada hayat arkadaşını bulmak isteyen kişiler için aşağıda oluşturduğumuz, yorum bölümünü kullanarak, kendinizi detaylı bir şekilde tanıtarak ciddi bir evlilik gerçekleştirebilir mi çoluk çocuğa karışabilirsiniz.

Bu Sayfada Neler Var ?

Elazığ Ciddi Evlilik Sitesi

Elazığ’da bulunan ve ciddi bir evlilik gerçekleştirmek isteyen bütün bayanların ilanlarını bu sayfada topladık. Ancak eğer dilerseniz elazığdan evlilik gerçekleştirmek isteyen dul bayanların ya da genç kızların WhatsApp numaralarına ana sayfamızdan diğer kategorilere bakarak da ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz bütün bayan arkadaşları burada bulmanız için gece gündüz sitemizde çalışmalar yapmaktayız. Umarım istediğiniz eşi bulabilirsiniz.

Elazığ Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

 • Merkez
 • Kovancılar
 • Karakoçan
 • Palu
 • Baskil
 • Arıcak
 • Maden
 • Sivrice
 • Keban
 • Alacakaya
 • Ağın

Bahsetmiş olduğumu bütün ilçelerden ve çevre köylerden evlilik ilanları gelmektedir. Gelen ilanların fazla olmasından dolayı bazen aynı gün içinde yayımlayamasak da bir gün sonrasında kesinlikle yayımlıyoruz.

Elazığ Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemiz tamamiyle güvenilir ve ciddi bir arkadaşlık, evlilik sitesidir. Sitemizde sahte, dolandırıcılık amaçlı ilanlara kesinlikle yer vermemekteyiz. İlanların doğruluğundan ve amaç dışına çıkmadığına inandığımız taktirde yayımlamaktayız. Dolayısıyla içiniz rahat bir şekilde sitemizde zaman geçirebilir, ilan sahipleri ile sohbet edebilirsiniz.

♥️ YELİZ

24 yaşında daha önce evlilik gerçekleştirmemiş bir kadınım. Ailem ile birlikte Elazığ’da ikamet etmekteyiz. Hem ailem hem akrabalarım hem de arkadaş çevrem artık benim evlilik çağımın geldiğine inanmış durumdalar. Ben bu durumu çok zor kabullenmiş olsam da sanırım haklılar.

Bu yüzden artık ben de evlilik gerçekleştirileceğim, bana güzel bir arkadaş, dost, aile olabilecek bir adam arıyorum. Özellikle yalan konusunda hiçbir şekilde tavizim yokturdiyebilirim. Bu konuda başta anlaşır isek ilişkinin geleceği konusunda zamanla karşılıklı olarak anlaşabileceğimize inanıyorum.

♥️ VİLDAN

36 yaşında iki Çocuklu dul bir kadınım. Evlendiğim zaman İstanbul’da yaşamaktayım. Ancak sonrasında boşandıktan sonra Elazığ’a ailemin yanına döndüm. Çünkü ben iki çocukla birden uğraşamamaktayım. Hem çalışıp hem de çocuklarla uğraşMak benim için inanılmaz derecede zor.

O yüzden ailemin yanına döndüm ve çocuklarıma annem bakıyor. Ancak beni bir yaştan sonra iki Çocuklu bir şekilde ailemin evinde yaşamak bana biraz zor geliyor. Bu yüzden evlenip yuva kurabileceğim bana hayatımın her anlamında destek sağlayabilecek bir erkek arıyorum.

♥️ TÜMAY

28 yaşında evlenip boşanmış bir kadınım. Daha önceki evliliğim sadece bir buçuk yıl kadar sürdü. Yani sizin anlayacağınız evlilikten hiçbir şey anlamadım. Bana gerçek anlamda, ciddi manada evlilik hayatını yaşatabilecek, bana bunu tattırabilecek bir erkeğe ihtiyacım var. Elazığ’da yalnız başıma yaşamaktayım.

Ailem de Elazığ’da yaşıyor ancak ben ailemin yanına dönmek istemediğim için kendi evime çıktım. Burada çalışarak hem kendi geçimimi sağlıyorum hem de bazen aileme destekte bulunuyorum. Ancak artık kendi ailemi kurup Çoluğa çocuğa karışmak istiyorum.

Arama:

  elazig da evlecek bayan,evlenecek bayan,elazıg evlenmek istiyen bayan,elazig evlenecek bayan,elazig evlenmek,elazig da evlenecek bayan,elazıg bayanlari evlilik,elazig bayan evlenmek,elzig evlilik icin bayalari,elazıg evlılik bayani,elazig evlenmek sitiyen bayan,elazig evlenmek kizlari,elazig evlenmek istiyen bayani,elazig evlenmek bayani,elazig bayanlari evlenmek

4 Gelen Mesajlar

 1. Meraba ben elazığ civarı olgun bir bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın sifirbeşyuz otuzbir altiyuzyetmiş bir sifirdurt yirmi dokuz 05316****29

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo