Elazığ Dul Bayanlar

1
230

Elazığ şehrinde yaşayan ve hayatının ikinci baharını yaşamak için internet sitemizi ziyaret eden onlarca dul bayandan herhangi biriyle tanışma fırsatını hemen şimdi elde edebilirsiniz. Elazığ dul bayan arkadaşlık ilanları, Elazığ’da dul bayan evlilik ilanları , Elazığ dul bayan cep telefon numaraları gibi tüm aramalarınızı burada bulabilirsiniz. ilk olarak Elazığ’da sevgili arayan ve erkek arkadaş arayan bayanlardan bahsetmek istiyorum.

Elazığ Dul Bayan Arkadaşlık ilanları

Elazığ şehrinde bulunan dul bayanların sitemizi her gün ziyaret ettiğini biliyor muydunuz. ? her gün Elazığ şehrimizin her ilçesinden onlarca dul bayan bu sayfa üzerinde koca arıyor. Evlenmek için koca arayan Elazığlı dul bayanların ilanlarından bir tanesini sizler için burada yayınlıyorum. Diğerlerini sitemizin içerisinde arama yaparak bulabilirsiniz.

♥️Banu♥️

Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım Elazığ’da yaşıyorum ve türbanlı bir dul bayanım. Bundan 3 sene önce bir evlilik gerçekleştirdim ancak sadece 1 yıl sürdü. Bu evlilikten herhangi bir çocuğum yok. Şu anda Elazığ’da yaşıyorum amacım ise arkadaş bulmak ve sevgili olmak. Düzgün beni koruyup kollayacak adam gibi bir sevgili arıyorum.

Erkek arkadaşım olarak düşündüğüm kişi iyi biri olursa benim için çok güzel. İçinde art niyet beslemeyen aklı fikri cinsellikte olmayan ve gezmekten tozmaksan hoşlanan bir kadının gözlerine bakıp elini tuttuğunda bir şeyler hissedebilen biriyle ömrümün sonuna kadar yaşayabilirim. Sevgiyi saygıyı herkese gösterebilen, benim değerimi ve kıymetini bilecek kalbi temiz ve asla bana yalan söyleyecek bir olursa burada mesajlaşıp tanışmak istiyorum.

Kendisi de benim kadar yazarsa sevinirim nerelidir neden arkadaş arıyor ve nelerden hoşlanıyor her şeyi açık açık konuşmak istiyorum. Ben nasıl burada emek harcayıp kendini dürüst bir şekilde tanıdıysam, karşımdaki kişinin de aynı şekilde kendisini güzel bir şekilde tanıtması isterim. Burada dürüst olmayan hiçbir şekilde hayatı boyunca dürüst olmaz diye düşünüyorum. Klavye başında bile bilgisayarda bile yalan söyleyen bir insan gerçek hayatta her türlü yalanı söyler. Bu nedenle dürüst olmanızı tavsiye ediyorum. Ailemin çoğu Almanya’da Bizim aynı burada ben ise lise mezunuyum bu kadar diyebilirim. Muhabbetimiz in geri kalanını tanıştıktan sonra yaparız diye düşünüyorum ve mesajlarınızı bekliyorum.

Elazığ Dul Bayanların Cep Telefonu Numaraları ve WhatsApp Sohbet Numaraları

Elazığ’da bulunan birbirinden güzel daha önce evlenmiş ve boşanmış olan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları için lütfen yorum yapınız. Çünkü hiçbir bayan arkadaş sizi tanımadan size cep telefonu numarasını vermeyecektir.

Unutmayın ki arkadaşlık sitelerinde yayınlanan cep telefonu numaraları aslında yasal değildir. Yani kişiler kendi numaralarını kendi istekleri ile yayınlanmaz varsa bu suç sayılır. bu nedenle bayanlarla karşılıklı olarak bizzat görüşüp cep telefonu numaralarını sizlerin alması daha doğru olacaktır.

Arama:

  • dul elazig
  • Tum evlılık ılan

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here