Birlikte Bodrum’da tatil yapacak erkek arkadaş arıyorum

8
364

Öncelikle herkese merhabalar. Bu sene Bodrum’da beraber tatil yapacak bir erkek arkadaş arıyorum. Fotoğrafından gördüğünüz gibi oldukça güzel bir kızım. Eğlenmeyi bilen benim gibi denizi havuzu ve güneşi seven doğayı seven bir erkek ile güzel bir tatil yapmaya hazırım.

Açık konuşmak gerekirse, amacım sevgili olmak ya da ciddi bir ilişki içerisine girmek değil. Sadece tatilde beraber vakit geçirebileceğim bir erkek istiyorum. Tatil masraflarına gelince, o da tamamen ideal bir şekilde olacak. Yani herkes kendi masrafını karşılayacak. Yani demek istediğim benimle birlikte tatile gelecek kişiden para falan istemiyorum.

Önemli olan benim için yakışıklı olması falan da değil. Sadece eğlenceli bir insan olsun. Bu arada alkol almayı çok seviyorum. Özellikle de tatile gittiğim zaman akşamları çok fazla içmeyi severim. Yani sabahları beraber denize gireceğimiz havuza gireceğimiz,akşamları kafaları çekip odamıza çekilip sarılıp uyuyabilecek Bir erkek arkadaş istiyorum.

8 YORUMLAR

  1. Merhaba hanfendi nasilsiniz ben akın samsun bafrada yasiyorum hic evlenmedim boyum185 kilom73 yaşım 39gözlerim kahve rengi Siportip yapıdayım gözlerim kahve rengi ben açık söz luyum kadınları ve güzel kızları cok severim Önemli olan oturdugun kalktığın yeri bileceksin saygı sevgi dürüstlük gizlilihe cok önem veririm beni vassabtanda bula bilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here