Bayan tatil arkadaşı arayan erkekler

15
938

Herkese merhabalar. birlikte tatile çıkmak için bayan arkadaş arıyorum diyen yani bayan tatil arkadaşı arayan erkekler buraya bir baksınlar. Ben 23 yaşında resimde de gördüğünüz gibi güzel bir kızım. Her sene nereden baksanız en az 3 kere ya da 4 kere tatile çıkmayı çok seviyorum. Ailemin maddi durumu iyi olduğundan dolayı canım ne zaman isterse tatile çıkabilirim. Yani demek istediğim kimseden para pul istemiyorum.

Sadece birlikte vakit geçirecek yeni insanlar tanımayı seviyorum. Bayan tatil arkadaşı arayan erkekler ya da bayanlar benimle iletişime geçerlerse birlikte güzel bir tatil yapabiliriz. Genelde yurtiçi tatillerini seviyorum ama yurt dışına da arada sırada tatile çıktım oluyor. Bu nedenle,birlikte tatile çıkacak erkek arkadaş bulmak için internet ortamını kullanmanın uygun olduğunu düşündüm. Arkadaşım Burcu sürekli internet ortamından tatile çıkacak erkekler buluyor. Genellikle iyi niyetli temiz insanlar oluyor.

Bende birlikte tatile çıkacak bir erkek arkadaş bulurum ümidiyle buraya bir ilan verdim ama durum bakalım sonuç ne olacak diye sabırsızlıkla bekliyorum bana mesaj göndermekten hiç çekinmeyin.

Arama:

  • Rus manita Com
  • https://www seslihane com/bayan-tatil-arkadasi-arayan-erkekler html?replytocom=2813#respond
  • tatil arkadaşı arıyorum 2019
  • tatil arkadaşı bay arıyorum 2019
  • tatil arkadaşı bulma sitesi
  • tatile gidecek bayan arkadaş arama

15 Gelen Mesajlar

  1. Merhaba ben Antep’ten yazıyorum adım Halil 38 yaşındayım bende sizin gibi düşünüyorum gezmeyi çok seviyorum telefon numaranızı yazarsanız daha detaylı konuşabiliriz benim numara 05556***024

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo