Balıkesir’den erkek arkadaş arıyorum

5
485

Herkese merhabalar. 24 yaşındayım Balıkesir’de yaşıyorum burada üniversite okuduktan sonra ailemle yaşadığım sıkıntılar nedeniyle burada kalmak zorunda kaldım. Maalesef ailemle aramda olan problemlerden dolayı memleketime dönemedim. Aslan Kahramanmaraşlıyım Ama dediğim gibi ailemle problemler yaşadığım için artık Balıkesir’de sayılırım.

Üniversite bittikten sonra Balıkesir’de çalışmaya başladım Şu anda bir butik firmasında önemli bir konumda çalışıyorum. Burada çok güzel arkadaşlarım ve çok güzel bir ortamın var. Çevremdeki arkadaşlarımı çok seviyorum ama erkek arkadaşım yok. Gerçek hayatta erkek arkadaş bulmanın Çok doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü gerçek hayatta bulduğunuz erkek arkadaşlarla sevgili olmadan önce bütün detayları konuşamıyorsunuz.

Ama sanal ortamda ve arkadaşlık sitelerinde Biriyle sevgili olmak için uzun uzun yazısışa biliyor ve konuşa biliyorsunuz. Yani insanlar sanal ortamda birbirini daha iyi tanıyabilir. Böylece ilişkiler daha sağlam temellere, daha mantıklı bir şekilde kurulabilir. Bu nedenle İnternet ortamında erkek arkadaş arıyorum yani kimse erkek arkadaş bulamadığım için buraya ilan verdiğimi düşünmesin lütfen..!

Daha önce Hayatımda iki tane erkek arkadaşım oldu Ancak herhangi bir cinsel birleşme ya da yatak arkadaşlığı yapmadım. Ama artık Onun da zamanı geldi diye düşünüyorum. Gerçekten Sevebileceğim birini bulursan Balıkesir’de benimle beraber yaşamasını sağlayabilirim. Maddi olarak hiçbir sıkıntım yok ikimize de yetecek kadar parayı çok şükür kazana biliyorum. Yani eğer gerçek aşkı bana yaş atabilecek bir erkek arkadaş bulursam, Balıkesir’e gelip Benimle yaşamayı kabul ederse, hiçbir şekilde çalışmasına ve hayat mücadelesi vermesine gerek yoktur.

Ben burada zaten kendi hayatımı bir şekilde kurdum ve çok iyi para kazanıyorum. Erkek arkadaşımın Evde oturup akşam geldiğimde beni karşılaması çok daha güzel olacaktır diye düşünüyorum. Ama illa da ben de çalışırım diyorsa Birlikte bir iş yapabiliriz. Küçük bir market ya da Büfe gibi bir şey açıp beraber çalıştırabiliriz.

Ben kendimi sizlere elimden geldiği kadar net bir şekilde tanıttım arkadaşlar. Sizlerin de aşağıdaki yorum bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde tanımasını rica ediyorum. Birkaç Basit cümle kurarak gerçek ilişkilere girmek mantıklı bir hareket değildir. Özellikle de birbirimize cep telefonu WhatsApp numaralarımızı vermek istiyorsak Öncelikle Birbirimize dürüst olmalıyız ve karşılıklı olarak Güven sağlanması gerekir.

Eğer bu söylediklerim sizler için uygunsa Lütfen bana mesaj göndermekten çekinmeyin Türkiye’nin neresinden olursa olsun Benim için problem olmayacaktır.

Arama:

 • Balikesir escort bayanlar
 • balikesir dost hayatı yaşıyacak bayanlar Twitter
 • dost hayatı yaşıyacak zengin bayanlar

5 Gelen Mesajlar

 1. Merhaba. Ben Uğur. 35 yaşındayım, Antalyada yaşıyorum. Uzun zamandır yalnızım. Çünkü çevremdeki herkes paranın kölesi olmuş ve benim gibi çok fazla kazancı olmayan erkeklere malesef hiç şans vermiyorlar. Fakat sen bunun önemli olmadığını ifade etmişsin ve benim için en önemli kriter olan da paraya değer vermemektir. Umarım bana bir şans verirsin. Seni tanımak isterim. Görüşmek dileğiyle.

 2. Merhabalar, ben de Balıkesirli’yim ve Balıkesir’de NEF’te okuyorum. 24 yaşındayım. Daha önce hayatımda sizin gibi 2 sevgilim oldu ama anlaşamadık ve ayrıldık. Sizin gibi benim de cinsel tecrübem yok bakir biriyim bunun nedeni çirkinlikle alakalı değil çevremdeki insanlar gayet yakışıklı birisi olduğumu söyler zaten. Ben sevgiyi sex üstüne kuran birisi değilim, sevmek ve sevilmek kavramı bence kutsal kavramlar. Ben doğru insanı birlikte gülüp birlikte ağlayacabileceğim gözlerine baktığımda kaybolabileceğim ruhumu ruhuna katabileceğim insanı arıyorum. Cinsel birliktelik tabi ki yaşamak isterim her insan kadar ama bu doğru kişiyle olsun isterim. Normalde sanal sitelerden sevgili adayı bulunmayacağına inanırım ama yazınızı okuduktan sonra siz de isterseniz eğer tanışmak konuşmak isterim.

 3. Merhaba ben ali istanbulda yaşıyorum yaşım 23 boy 171 kilo 57 elektrik-elektronik teknikeri yapıyorum boş zamanlarım da gezecek tozarak kişi istiyorum dertlesecek ici dökecek kişi dosttan öte bir kişi istiyorum

 4. Merhaba Balıkesir Kızları Onlar Canana Yakın Olurlar Benim için çekirdeksiz üzüm diyorlar
  Antalya, Benim. Yaşım,32. Serbest meslek, Bekar – Bayan – Arıyorum
  Anlatsam kitaplara sığmaz, anlatmasam kuruntu diyolar! Bende şaşkın durumdayım. Ne desem bilmem ki. Ya kısaca sevgiye muhtacım. Sevebileceğim, haya…
  Tel.0543***4389

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo