Aydın Evli Bayanlarla Sohbet

4
373

Aydın şehrinden evli bayanlarla ve evli erkeklerle merak ettiğiniz konular hakkında sohbet etmek isteyenler için özel olarak açılan sayfamıza hoş geldiniz.

Günümüzde evli ve mutsuz olan , kocasından memnun olmayan binlerce bayan ve karısından memnun olmayan , eşinden memnun olmayan erkek bulunmaktadır.Bu bayan ve erkek arkadaşlar bazen kaçamak bir ilişki , bazende sohbet edecek ve dertleşecek arkadaş arıyorlar.İşte tamda bu noktada sitemiz sizler için devreye giriyor.Aydın Dul bayanlarla sohbet hizmeti yanı sıra ücretsiz olarak evli ve bekar bayanlarla da sohbet edebilmenizi sağlıyoruz.

Nurella

Kocasından memun olmayan kadınların hepsi tabi ki boşanmalıdır.Ancak ortada 2 tane çocuk olunca bu durum o kadarda kolay olmuyor.Ben mesela kocamdan memnun değilim. Evli ve mutsuz , kocasından memnun olmayan kadınlar beni çok iyi anlayacaklardır.Ama 2 tane çocuğumuz var. Ben şimdi bu adamı boşasam çocuklarımın psikolojik durumu ne olacak ? Bu nedenle sohbet edecek beyfendileri bekliyorum.

Türbanlı EsmaGül

Kocam beceriksiz herifin teki çıktı.Daha 25 yaşındayım 2 senedir evliyiz ama inanın ki çok ama çok pişmanım.Adam akıllı birileri ile kaçamak ilişki yaşamak istiyorum.Gizlilik içerisinde arada sırada görüşmek istiyorum. Bir kadın olarak çaresiz kaldım resmen.Boşanmaya kalktığımda intihar edecek seviyelere geliyor. Bana başından söyleseydi ben asla kabul etmezdim. Bir adam nasıl karısı ile ayda 1 kere sevişir ya ?

4 Gelen Mesajlar

  1. Ilişki yaşamak isteyen tatlı bayanlar arayın doyumsuz mutluluğa benimle yaşayın herzaman istediğinizde orda olurum ve sizi mutlu ermek için hazır olucam beşyüz kirkbir beşyüz oniki yirmiiki onüç arayın görüşelim tanışalım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo