Ankara’da evlenmek isteyen bayan ilanları

2
395

Ankara’da evlenmek için internet ortamında ücretsiz ilan siteleri dolaşarak ilan veren bir sürü bayan arkadaş bulunmaktadır. Sadece Ankara’dan değil Türkiye’nin her yerinden birbirinden güzel bayanlar ciddi evlilik yapabilmek için internet ortamında arayışlar gerçekleştiriyor. Ayrıca sadece evlenmek için değil sevgili olmak, günübirlik ilişki yaşamak ya da erkek arkadaş aramak için İnternet ortamında ve sosyal medyayı sık bir şekilde kullanıyorlar.

Bu durumun Tam aksine beyefendiler ise kendilerine uygun bayan arkadaşı bulabilmek için bizim internet sitemiz gibi ücretsiz siteleri dolaşarak arayış yapıyorlar. Işte Bizler de bunu göz önünde bulundurarak sizlere tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekilde bayanlarla tanışma fırsatını sunuyoruz. Bu makalemizde Ankara Elmadağ, Etimesgut, evren ve Gölbaşı ilçelerinden İlhan veren bayanlar erkek arkadaşların ilanlarına yer vermiş bulunuyoruz.

Bu Sayfada Neler Var ?

Begüm

24 yaşındayım. Bir 71 boyunda ve 59 kilogramım..

Ankara Elmadağ bölgesinden sevgili arıyorum. Bir araba şirketinde Resepsiyonda çalışıyorum. Şirketin adını Buraya yazmak istemedim. Esmer kızlardan hoşlanan beyler bana yazabilirler.

Beyzanur

Aslen Gaziantepliyim. Daha 17 yaşındayken Gaziantep’te yaşamış olduğum bir ilişki yüzünden hamile kaldım. Tabii ki ailen bu durumu Kaldıramadı ve beni evden kovdular evlatlıktan reddettiler. Hamile kaldığım adam ise ne beni nede çocuğunu kabul etmedi.

Uzun lafın kısası sizin anlayacağınız ortada kaldım. Bunun üzerine Gaziantep Bir Terk ederek Ankara’ya taşındım. Ankara’da bir yerde çalışmaya başladım ve şu anda maddi durumum çok iyi, Kendi arabamı satın aldım ve şu anda güzel bir dairede oturuyorum Çok şükür geçinip gidiyorum. Şu anda 22 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiçbir erkekle herhangi bir şekilde buluşmadık bile..

Çünkü erkeklere olan güvenimi tamamen kaybetmiştim. Ama artık hayatımı düzene soktuğum a göre, aklı başında bir erkek ile hayatımın geri kalanı yaşayabilirim diye düşünüyorum. Ankara Evren Gölbaşı ve Güdül bölgelerinde bulunan arkadaşlar bana yazabilirler.

Arama:

  • https://www seslihane com/ankarada-evlenmek-isteyen-bayan-ilanlari html?amp

2 Gelen Mesajlar

  1. Esmer erkek arkadaş tanımak istersen yanında olurum beraber uzun süre birlikte güzel zaman geçirebiliriz beraber olarak tabiki beşyüz kirkbir beşyüz oniki yirmiiki onüç arayın görüşelim tanışalım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo