Adıyaman Dul türbanlı bayan arkadaş

3
457

Adıyaman Türkiye’nin en nadide şehirlerinden birisidir. Sadece çiğ köftesi ile meşhur değil aynı zamanda Atatürk Barajı’nın büyük bir kısmını içerisinde bulundurduğu için Adıyaman’ın Sazan balıkları da meşhur diyebiliriz. Adıyaman Özellikle de, Nemrut Dağı, Karakuş tümülüsü, Cendere Köprüsü ve eski Kahta Kalesi ile dikkat çeken bir şehrimizdir.

Peki Adıyaman’dan bayan arkadaşlarla tanışmak ve Adıyaman’da bulunan Dul türbanlı bayan arkadaşlar ile arkadaş olabilmek ve ciddi bir ilişki içerisinde bulunabilmek için ne yapmamız gerekiyor?

Işte Tam da bu noktada internet sitemiz siz değerli Adıyamanlılar için devreye giriyor arkadaşlar. Adıyaman’dan dul Evli bekar olgun zengin türbanlı tesettürlü başı kapalı her türlü bayan arkadaşı internet sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda bulunan yorum bölümünden Kendinizi tanıtan güzel bir tanıtım yazısı yazıp göndermektir.

Rukiye

Adıyaman Kahta’da yaşıyorum 26 yaşındayım daha önce bir kere evlendim Ama çok pişman olduğum için boşandım. Aslen İzmirliyim son derece bakımlı düzgün konuşan ve kültürlü bir bayanım.

Maço erkeklerden çok hoşlandığımı söylemek istiyorum. Arkadaşlar böyle şeylerin ayıbı yoktur diyerek size bir derdim anlatmak istiyorum. Ne yazık ki eski kocam yatak konusunda çok kötüydü Bu nedenle boşandığımı bilmenizi istiyorum.

Yani sıradan bir erkekten çok daha kötü olduğunu söyleyebilirim. her ne kadar onu uyarmış olsam da, üroloji doktorları gitmiş olsak da ne yazık ki cinsel hayatımız da bir türlü çözüm bulamadık. Ve karşılıklı olarak oturup konuştuk ve boşanmaya karar verdik.

Benim için Adıyaman’ın neresinde yaşadığınız hiç önemli değil Yeter ki kafalarımız uyuşsun…

3 Gelen Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo