Adıyaman ciddi evlilik arayan bayanlar

1
666

Ülkemizin Nadide şehirlerinden birisi olan Adıyaman’da, gerçekten evlenmek için ciddi niyetlerle evlilik arayan İslami evlilik arayan türbanlı tesettürlü bekar kadınlar bulunur.

Tabii ki Dolayısıyla, son zamanlarda artık Twitter Facebook Instagram gibi sosyal medya hesaplarından İnsanlara güvenmek son derece zor olduğu için, bu tür bayanlar arkadaşlık sitelerini genel olarak tercih etmektedirler. Eğer Sizlerde bu tür bayanlarla tanışmak ve ciddi bir evlilik yolunda ilk adımlarımızı atmak istiyorsanız, aşağıda bulunan sizlere tamamen ücretsiz ve üyeliksiz şekilde sunmuş olduğumuz yorum bölümünden kendinizi tanıtarak ilk adımları atabilirsiniz.

Bu Sayfada Neler Var ?

Zeliha

Adıyaman’da yaşıyorum 24 yaşındayım lise mezunuyum ve evlenecek kaliteli bir erkek arıyorum. Burada Annemle beraber yapma yalnız başıma kaldım. Açıkçası aslında bir erkek arkadaşa ihtiyacım olmadığını düşünerek yaşıyordum.

Ama anladım ki hayat yapa yalnız çekilmiyor. Bu zamana kadar birçok kişi bana evlenme teklif etti Çünkü güzel bir kızım ama ben hiçbirini kabul etmedim. Çünkü babamdan dolayı artık erkeklere olan güvenim tamamı ile yok olmuştu. Ama şimdilerde anlıyorum ki herkes aynı değil.

Umarım demek istediklerimi anlamışsınızdır bana yazmaktan sakın çekinmeyin.

Arama:

    Bayan resımlerı turbanlı

1 Mesaj

  1. Selamünaleyküm Hayırlı Bereketli Günler Zeliha hatun nasılsın neler yapıyorsun ben Eskişehirden Burhan bende hastanenin Mutfağında çalışıyorum 171 boyunda 68kilo ela gözlü Kumral saçlı 1979 doğumluyum Mütevazi bir insanım Evim var sigorta işde yalnızca Kalbim boş onuda senin dolduracağınıza inanıyorum ciddi anlamda Evlenmek istiyorum sizi beğendim MaaşaAllah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

wp-puzzle.com logo